Menu
Your Cart

HAKKIMIZDA

İşletmemiz 2003 yılından itibaren Gıda Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyet gösterirken, karşılaştığı sorunlara kendince ürettiği çözümler ile elde ettiği başarı sonucunda, 2010 yılında ERVİNTECH in doğuşuna ve tamamen AR-GE tabanlı teknolojik ürün geliştirmeye yönelmiştir.


ERVİNTECH İranın Endüstri ve Mühendislik dalında ünlü TEBRİZ SAHAND Üniversitesi TEKNOKENT inde 2010 yılında faaliyetine başlayarak ilk olarak Dolu ve Don önleme cihazlarının geliştirilmesi ve JULFA Serbest bölgesinde kurduğu fabrikası ile Dolu Önleme Cihazı (Dolu Topu) seri üretimine başlamış ve diğer ürünlerin ise AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.


Üretilen ürünlerin özellikle otomasyon kısmını daha fazla geliştirmek ve başta Avrupa pazarı olmak üzere, alternatif Pazar arayışları içinde iken 2017 yılında VAN İŞGEM ile tanışma firmanın Türkiye de yerleşme ve yatırım yapmasını sağladı.


VAN İŞGEM de Türk Ticaret Kanuna uygun olarak kurulan ERVİNTECH Ltd. Şti. VAN YYÜ TEKNOKENT  tarafından sağlanan AR-GE Desteği ile Dolu Önleme Cihazını geliştirerek tam otomasyon sistem haline getirerek % 100 yerli imkanlarla VAN İŞGEM de seri üretimine başlamıştır.


VAN İŞGEM de AR-GE çalışmalarına devam eden ERVİNTECH üzerinde çalıştığı Don Makinesi, farklı tarım aletleri ve güneş enerji sistemleri ile ilgili, insanların karşılaştıkları sorunlara çözüm üretecek ve hayatlarını kolaylaştıracak aynı zamanda bölgenin ve Ülkenin ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarına devam etmektedir.